...sprawdź swoją zdolność kredytową bez wychodzenia z domu
Najlepsze kredyty gotówkowe - Sierpien 2021.
        Kredyt gotówkowy to produkt finansowy, dzięki któremu w bardzo łatwy i prosty sposób, możemy znacznie poprawić naszą aktualną sytuację finansową. Od wielu lat preferowaną, zarówno przez kredytobiorców jak i kredytodawców, metodą zawierania umów na kredyty gotówkowe jest metoda bezkontaktowa, czyli za pośrednictwem mediów, a w szczególności internetu.

        Poniżej prezentujemy oferty kredytów gotówkowych najczęściej wybierane przez klientów poszukujących ofert w internecie, wraz z prostym mechanizmem kontaktu i wstępnej weryfikacji zdolności kredytowej - wystarczy 'kliknąć' w interesującą nas ofertę a system automatycznie przeniesie Państwa do odpowiedniego formularza do kontaktu z przedstawicielem wybranego banku.
Bank Pekao - Pożyczka Przekorzystna!
> Wysoka kwota kredytu - do 200 tys zł
> długi okres kredytowania - do 10 lat
> bardzo niskie oprocentowanie - tylko 6%
> akceptowanie przeróżnych źródeł dochodu
> RRSO 11,75%
Citi Handlowy - Pożyczka gotówkowa
> nawet do 150 tys zł na dowolny cel
> okres kredytowania do 8 lat
> RRSO od 10,22%
> szybka wstępna weryfikacja
po wypełnieniu formularza
BNP Paribas - kredyt gotówkowy
> wysoka maksymalna kwota kredytu - 200 tys zł
> długi okres kredytowania - do 10 lat
> prowizja od 0%!
> RRSO: 12,40%

PKO BP - Mini Ratka Online
> kredyt do 4500 zł w 100% online
> bez konieczności posiadania konta w Banku PKO BP
> bez konieczności kontaktu z pracownikami Banku
> RRSO: 13,77%
Alior Bank - Pożyczka internetowa
> wysoka kwota kredytu - do 150 tys zł
> długi okres kredytowania - do 10 lat
> Niskie oprocentowanie - 8,99%
> RRSO - od 9,86%
> pożyczka udzielana w 100% zdalnie

Pozostałe polecane kredyty

       Poniżej inne ciekawe propozycje kredytów gotówkowych na niskie i wysokie kwoty maksymalne, które mogą okazać się ciekawą opcją - zwłaszcza w przypadku ofert kredytów udzielanych w 100% bezkontaktowo - za pomocą formularza internetowego.

Agnieszka     >    9 marzec 2021

Witam. Potrzebuję kredytu na około 30 tys. złotych. Gdzie obecnie dostanę najlepsze warunki? Historie mam czystą a dochody na poziomie 3200-3300 netto miesięcznie. Pozdrawiam.

 

Admin     >    9 marzec 2021

 

Witaj Agnieszko. Obecnie najlepszą dla Ciebie ofertę znajdziesz w Citi Handlowym oraz w Alior Banku. W obu przypadkach przy kredycie rozłożonym na 4 lata Twoja rata wyniesie około 750 zł. Pozdrawiam.

Mariusz     >    19 luty 2021

Witam. Jestem na kupnie nowego używanego auta za około 25-30 tys. zł. Nie mam takiej gotówki i chciałem je kupić na kredyt. Czy lepiej ubiegać się o kredyt gotówkowy czy samochodowy, podobno samochodowy wychodzi taniej? Dochody i historię mam ok (~3 tys./miesiąc) i jestem sam na utrzymaniu. Jak będzie potrzeba to sprzedam stare auto ale to będzie maks 5 tys. Pozdrawiam.

 

Admin     >    19 luty 2021

 

Witaj Mariusz. Jeśli auto kosztuje tyle ile piszesz to prawdopodobnie jest to albo auto ekonomiczne albo starsze. Kredyty amochodowe udzielane są dla aut maksymalnie 8-letnich i są o 1-4 pkt procentowych tańsze od porównywalnych gotówkowych. Jednak opłacalne to jest przy autach nowych bądź relatywnie nowych (3-4 letnich) gdyż wymagane jest wykupienie AC z cesją na bank. W Twoim przypadku nie ma większego sensu ubiegać się o kredyt samochodowy, bo wyjdzie Cię sumarycznie drożej niż gotówkowy. Pozdrawiam.

Alex     >    16 luty 2021

Witam. Znalazłem się w nieiekawej sytuacji, bo spłacam jeden kredyt - rata 830 zł, pozostało 32 raty - a coś się wydarzyło i potrzebuję kolejne 25-30 tys złotych. Na rodzinę nie mogę liczyć a mój bank nie ma dla mnie obecnie oferty. Czy jest szansa na wyjście z sytuacji? Nie mam nieruchomości na zastaw, moje dochody za ostatnie 3 miesiące to 3300 netto, umowa na czas nieokreślony. Pozdrawiam.

 

Admin     >    16 luty 2021

 

Witaj Alex. Skoro Twój bank Ci odmówił to inne zapewne zachowają się podobnie. Być może potrzebujesz innego podejścia - np. konsolidacja. W PKO oferują przeniesienie do nich nawet jednego kredytu z opcją dobrania dodatkowej gotówki, jednak nie będzie to kwota jaką potrzebujesz. Możesz też spróbować wziąć kredyt z kimś na spółkę, ale to zawsze problematyczne gdy kogoś prosisz o podżyrowanie kredytu. Jakiej dycyzji byś nie podjął, pamiętaj aby pożyczać odpowiedzialnie - pieniądze łatwo się pożycza ale trudno spłaca. Pozdrawiam.

Kamil     >    15 luty 2021

Witam.Potrzebuję pilnie około 40 tysięcy kredytu gotówkowego. Pracuję na umowę na czas nieokreślony - około 2,5 tys. netto. Która oferta będzie najlepsza? Chciałbym kredyt na jak najdłuższy czas, żeby rata była mniejsza. Pozdrawiam.

 

Admin     >    15 luty 2021

 

Witaj Kamil, obecnie najlepsze oferty mają Pekao, Citi i Bnp paribas. Jeśli nie masz obecnie żadnych innych zobowiązań to kredyt dostaniesz w dowolnym banku. Warto zwrócić uwagę na to, że im dłuższy będzie kredyt wówczas więcej będziesz musiał oddać. Przy kredycie na 4 lata zapłacisz miesięcznie trochę ponad tysiąc złotych, a przy takim na 7 lat będzie to około 650 zł. Decyzja zawsze zależy od Ciebie - pamiętaj aby pożyczać odpowiedzialnie. Pozdrawiam.

Masz pytanie do experta - wypełnij formularz

KREDYT GOTÓWKOWY
Aby spełnić własne marzenia

   Kredyt gotówkowy jak większość kredytów podnosi naszą płynność i elastyczność finansową, dzięki czemu nasze marzenia stają się dostępne na wyciągnięcie ręki.

   Kredyt gotówkowy to bezpośrednie przekazanie/przelanie na rachunek bankowy określonej sumy pieniędzy. Kredyt to głównie produkt bankowy, jednak w ostatnich latach pojawiło się sporo firm i instytucji finansowych mających w swojej ofercie kredyty.

   Sama procedura wnioskowania i przyznawania kredytów gotówkowych jest bardzo prosta, a ilość wymaganych dokumentów ograniczona do minimum. Klienci ubiegający się o kredyt muszą wypełnić wniosek zawierający podstawowe dane dotyczące źródła i wysokości uzyskiwanych dochodów. Na podstawie tych danych obliczana jest tzw. zdolność kredytowa kredytobiorcy. W przeciwieństwie do pozostałych typów kredytów przy ubieganiu się o kredyt gotówkowy nie jest wymagany ani poręczyciel ani własny wkład pieniężny. Po wstępnym przeanalizowaniu wniosku kredytowego wnioskodawca otrzymuje pozytywną lub negatywną decyzję, natomiast kwota kredytu wypłacana jest albo w formie gotówkowej (do ręki, przy okienku w banku) lub bezgotówkowej przelewem na konto bankowe.

   Decydując się na konkretny kredyt gotówkowy i udzielający go bank należy wziąć pod uwagę następujące kryteria:

Pojęcia:
    Oprocentowanie nominalne kredytu
    Dostępne okresy spłaty
    Dodatkowe koszty okołokredytowe
    Ewentualnie wymagane dodatkowe ubezpieczenia kredytu


Dobry kredyt to taki, który ma:
- relatywnie niskie oprocentowanie - samo oprocentownie nie decyduje o wysokości raty miesięcznej i całkowitym koszcie kredytu,
- niską, bądź zerową prowizję za udzielenie kredytu,
- niskie opłaty okołokredytowe - jak np. wysyłanie ponagleń, raportów, przygotowanie umowy itp.
- możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych kosztów,
- możliwość wzięcia wakacji kredytowych - zawieszenia 1 bądź 2 rat w roku - dotyczy większych kredytów zaciąganych na kilka lat,
- brak konieczności wykupowania dodatkowego ubezpieczenia od utraty dochodu - dla kredytobiorców ze stałą, pewną pracą.

Podsumowując - najlepszy dla nas kredyt to taki, którego całkowity koszt jest możliwie jak najniższy - czyli różnica sumy wszystkich rat i oplat okołokredytowych w stosunku do kredytowanej kwoty jest najniższa.
Masz pytania - skontaktuj się z nami.


   Wypełnij wszystkie pola formularza kontaktowego a Twoja wiadomość zostanie wysłana.
   Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem w polu oznaczonym 'Kod' wpisz pięć siódemek bez żadnych odstępów - inaczej wiadomość nie zostanie wysłana.
Partnerzy:
Kredyt-konsolidacyjny.org
Kredyty przez internet
Bankier.pl
^