...sprawdź swoją zdolność kredytową bez wychodzenia z domu
Najlepsze pożyczki hipoteczne, kredyty mieszkaniowe - Sierpien 2021.
        Pożyczka hipoteczna to zobowiązanie na długie lata zatem nie należy decydować się na jedeną konkretną, bez zaznajomienia się z ofertami konkurencyjnych banków. Największą zaletą pożyczki hipotecznej jest jej znacznie niższe oprocentowanie w stosunku do pożyczki gotówkowej. Największą wadą pożyczki hipotecznej jest konieczność zabezppieczenia jej posiadaną przez nas nieruchomością.
Ustawianie się w kolejkach do okienek w placówkach banków aby uzyskać podstawowe informacje dawno już odeszło do lamusa a preferowaną metodą pozyskiwania informacji o ofertach banków jest kontakt pośredni za pomocą nowoczesnych mediów takich jak internet - zwłaszcza teraz, w okresie pendemii.

        Poniżej prezentujemy oferty pożyczek hipotecznych i kredytów mieszkaniowych najczęściej wybierane przez klientów poszukujących ofert w internecie, wraz z prostym mechanizmem kontaktu i wstępnej weryfikacji zdolności kredytowej - wystarczy 'kliknąć' w interesującą nas ofertę a system automatycznie przeniesie Państwa do odpowiedniego formularza do kontaktu z przedstawicielem wybranego banku.
Bank Millennium - kredyt mieszkaniowy
> 0% prowizji za udzielenie kredytu
> wcześniejsza spłata kredytu bez prowizji
> długi czas kredytoiwania - do 35 lat
> akceptowanie przeróżnych źródeł dochodu
> wysoka przyznawalność.
Citi Handlowy - kredyt mieszkaniowy
> RRSO: 2,31%
> maksymalna kwota kredytu - 3 000 000 PLN
> kredytowanie nieruchomości z rynku pierwotnego
i wtórnego
> okres kredytowania do 30 lat
BNP Paribas - kredyt hipoteczny
> RRSO: 2,54%
> kredytowanie do 85% wartości nieruchomości
> atrakcyjne warunki dla posiadaczy rachunku w banku


PKO Bank Polski - kredyt mieszkaniowy
> oprocentowanie ze stopą zmienną albo stałą przez 5 lat
> niższa marża kredytu w zielonej odsłonie
> finansowanie do 80% wartości nieruchomości
> RRSO: 2,89%
Expander - kredyt mieszkaniowy
> bezpłatne porównanie ofert z 20 banków
> długi okres kredytowania, nawet do 35 lat
> negocjujemy warunki kredytowe z bankami
> kredyty hipoteczne z niską ratą

Pozostałe polecane kredyty

       Poniżej mniej popularne kredyty hipoteczne i gotówkowe na wysokie kwoty, jednak w przypadku niektórych oferentów mogą okazać się ciekawą, a niekiedy jedyną, opcją. Trzeba pamiętać, że taki kredyt - jeśli nie jest zabezpieczony hipoteką na nieruchomości - będzie wyżej oprocentowany a tym samym droższy dla kredytobiorcy.
KREDYT MIESZKANIOWY HIPOTECZNY BUDOWLANY
Spełnij marzenie o własnym domu

   Dla wielu z nasz marzenie o własnych czterech ścianach wydaje się być marzeniem nie do osiągnięcia. Z jednej strony przerażają nas ewentualne wydatki jakie pociąga za soba kupno bądź budowa domu, a z drugiej zaś ilość związanych z tym formalności prawno administracyjnych przyprawia nie jedną osobę o ból głowy.

   Postaramy się w tym krótkim podsumwaniu przybliżyć nieco temat finansowania budowy własnego domu oraz uzmysłowić Państwu, że dzięki kredytom mieszkaniowym marzenie o własnym M-4 jest w zasięgu praktycznie każdego.

   Przystępując do poszukiwań odpowiedniego banku/partnera celem uruchomienia kredytu mieszkaniowego powinnismy zwrócić uwagę na ponoszone przez bank koszty administracyjne - im są one mniejsze, tym większa jest szansa, że osiagnięte na tym polu oszczędności w wydatkach przełożą się na niższe odsetki od zaciąganych kredytów. Z uwagi na długie okresy kredytowania budowli, takie potencjalnie drobne oszczędności miesięczne banku, w okresie kiludziesięciu lat sumują się, dajac o kilka, a nawet o kilkanaście tysięcy złotych tańszy kredyt. Najskuteczniejszym i najprostszym sposobem śledzenia liderów na tym polu są niezależne testy przeprowadzane przez fachowe czasopisma finansowe.

   Przez kredyt mieszkaniowy (budowlany, hipoteczny) - finansowanie zewnętrzne - rozumiemy sfinansowanie: budowy budynków, zakupu nieruchomości z rynku pierwotnego bądź wtórnego, zakupu działek budowlanych, rolnych czy też innych, oraz pozostałych kosztów budwlanych takich jak np. remont domu. Wkład własny to zgromadzone oszczędności ale również i zakupione materiały budowlane czy chociażby wartosć posiadanej działki budowlanej.
Najpopularniejszą formą finansowania zewnętrznego jest kredyt hipoteczny.

   Kredyt hipoteczny to podstawowy produkt służący do finansowania budowli. Maksymalna kwota kredytu o jaką możemy się starać zależy przede wszystkim od dostępnych zabezpieczeń hpotecznych jakie możemy przedstawić bankowi. Zabezpieczeniem głównym jest z reguły oczywiście finansowana budowla sama w sobie, ale równie dobrze może nim być inny budynek czy działka należąca do nas bądz do kogoś kto udostępni nam prawo do założenia na niej hipoteki. Na podstawie dostarczonej dokumentacji o zabezpieczeniach hipotecznych banki wyliczją maksymalną kwotę kredytu mieszkaniowego jaką mogą nam przekazać.
Pojęcia:

    finansowanie budowli budynków, gruntów, działek budowlanych
    finansowanie budowlane jako:
        pożyczki mieszkaniowe/hipoteczne
        raty miesięczne
    maksymalna kwota kredytu zależy od:
        wartości przedstawionych nieruchomości
        ewentualnych dodatkowych zabezpieczeń
        zdolności kredytowej kredytobiorcy
Masz pytania - skontaktuj się z nami.


   Wypełnij wszystkie pola formularza kontaktowego a Twoja wiadomość zostanie wysłana.
   Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem w polu oznaczonym 'Kod' wpisz pięć siódemek bez żadnych odstępów - inaczej wiadomość nie zostanie wysłana.
Partnerzy:
Kredyt-konsolidacyjny.org
Kredyty przez internet
Bankier.pl
^