...sprawdź swoją zdolność kredytową bez wychodzenia z domu
Najlepsze karty kredytowe - Sierpien 2021.
        Karty kredytowe to wygodny sposób płacenia zarówno w tranzakcjach bezpośrednich jak i tych zdalnych, przez internet. Karta kredytowa oferuje możliwość dokonywania zakupów nawet wówczas, jeśli nie dysponujemy w danej chwili odpowiednią sumą na koncie - bez żadnych dodatkowych kosztów pod warunkiem terminowej spłaty karty.
Od wielu lat preferowaną, zarówno przez kredytobiorców jak i kredytodawców, metodą zawierania umów na karty kredytowe jest metoda bezkontaktowa, czyli za pośrednictwem mediów, a w szczególności internetu.

        Poniżej prezentujemy oferty kart kredytowych najczęściej wybierane przez klientów poszukujących ofert w internecie, wraz z prostym mechanizmem kontaktu i wstępnej weryfikacji zdolności kredytowej - wystarczy 'kliknąć' w interesującą nas ofertę a system automatycznie przeniesie Państwa do odpowiedniego formularza do kontaktu z przedstawicielem wybranego banku.
Credit Agricole - karta kredytowa
> karta Silver w promocji
> zyskaj nawet 300 zł na zakupy w internecie
> RRSO dla karty Silver 13,16%
Citi Handlowy - karta kredytowa
z rabatami do 1200zł
> rabaty do 50% u ponad 300 partnerów
> RRSO 10,24%
> nagrody za punkty i niespodzianki
BNP Paribas - karta kredytowa
> 2 x 100 zł e-bon do Carrefour
> 0 zł za kartę przez pierwszy rok
> 9200 pkt mamBONUS za aktywne korzystanie
> RRSO dla MasteCard Standard: 12,14%
Santander - TurboKARTA
> RRSO: od 10,00%
> zwrot za zakupy w samodzilnych myjniach (5%), restauracjach (3%), i na stacjach paliw (1%) - łącznie do 360zł rocznie
> karta za darmo po spełnieniu warunków
> bezpieczne płatności internetowe dzięki 3D Secure
Axi Card - karta kredytowa
> brak opłat za wypłaty z bankomatów
> nie korzystasz z limiyu - nie płacisz
> wydanie karty w 24h od akceptacji
> limit do 3500 zł dla nowych klientów

Pozostałe polecane kredyty

       Poniżej inne ciekawe propozycje kredytów gotówkowych na niskie i wysokie kwoty maksymalne, które mogą okazać się ciekawą opcją - zwłaszcza w przypadku ofert kredytów udzielanych w 100% bezkontaktowo - za pomocą formularza internetowego.
PIENIĄDZE Z PLASTIKU - KARTY KREDYTOWE

Czym jest karta kredytowa?


   Karta kredytowa to po prostu zamiennik pieniędzy, z tą różnicą, że płacąc za zakupy przy pomocy karty kredytowej wcale nie musimy posiadać tych pieniędzy. Ogólna zasada działania takiej karty polega na udzieleniu nam, w momencie dokonywania transakcji kartą, swoistego kredytu przez operatora takiej karty kredytowej. Pieniadze za zakupione towary bądz usługi wpływaja na konto sprzedawcy ale nie znikaja z naszego konta tylko obciążaja rachunek karty kredytowej.
Każda kolejna operacja kartą kredytową jest po kolei dopisywana do rachunku karty aż do momentu osiagnięcia limitu karty kredytowej bądź do nadejścia terminu spłaty karty.
Limit karty kredytowej - to maksymalna kwota jaką możemy obciążyć kartę kredytową w okresach między terminami spłaty.
Termin spłaty karty kredytowej - to ustalony jeden dzień w miesiacu, w którym musimy uregulować (zasilić) rachunek karty kredytowej.

   Spłacanie karty kredytowej może odbywać się na dwa sposoby:

    ręczny - samodzielnie sprawdzamy wykorzystane saldo karty kredytowej i odpowiednią kwotę przelewamy na rachunek karty,

     automatyczny - najczęściej spotykany, występuje gdy nasze konto osobiste jest powiązane z karta kredytowa i gdy nadchodzi termin spłaty karty kredytowej system automatycznie obciąża nasze konto odpowiednią kwotą zasilając rachunek karty; należy tylko pilnować aby saldo na naszym koncie wystarczało na pokrycie rachunku karty,

Ważne:

   Korzystanie z karty kredytowej nie wiaże się bezpośrednio z płaceniem dodatkowych odsetek. Wielu ludzi wciąż kojarzy karty kredytowe z kredytem gotówkowym, od którego trzeba zapłacić odsetki; po części maja rację, gdyż płacąc kartą zaciągamy swoisty kredyt, jednak jeśli pilnujemy terminowego spłacania karty (w większości przypadków do max 55 dni od daty transakcji) jest to kredyt 0%.

Na co zwrócić uwagę - opłaty związane z kartami kredytowymi
    Opłata za wydanie karty kredytowej,
    Coroczna opłata za prowadzenie karty kredytowej - każdy bank ma swój cennik, w którym widnieje kwota takiej opłaty; dodatkowo większość banków oferuje zniesienie opłaty rocznej jesli np. wykorzystamy w ciagu roku okresloną sumę transakcji przy pomocy karty kredytowej,
    Ubezpieczenia powiązane z bezpieczeństwem korzystania z karty kredytowej,
    Oprocentowanie ratalnego spłacania salda karty kredytowej - wykorzystaną kwotę karty kredytowej nie musimy spłacać w całości, możemy ja rozłożyć na raty i dopiero od tych rat będa naliczne odsetki, warto przy wyborze karty zwrócić uwagę na wysokosć takich odsetek, gdyż jest to bardzo ciekawa funkcjonalnosć karty kredytowej - zwłaszcza w okresie przedświatecznym czy urlopowym,
    Opłaty i odsetki pobierane przy wypłacaniu, za pomocą karty kredytowej, gotówki z bankomatów,
    Karne odsetki przy niezapłaceniu nawet minimalnej kwoty miesięcznej - bardzo rzadko spotykane sytuacje, jednak warto wiedzieć ile będzie nas to kosztować.
Karta kredytowa a wypłata z bankomatu
   Karta kredytowa służy do przeprowadzania transakcji bezgotówkowych, jednak jej funkcjonalnosć pozwala na wybieranie pieniędzy z bankomatów tak jak w przypadku zwykłej karty bankomatowej; jednak transakcja taka jest przez system karty kredytowej traktowana jako otwarcie kredytu gotówkowego, od którego naliczne są odsetki.
Nie należy używać karty kredytowej do wypłat z bankomatów!
Masz pytania - skontaktuj się z nami.


   Wypełnij wszystkie pola formularza kontaktowego a Twoja wiadomość zostanie wysłana.
   Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem w polu oznaczonym 'Kod' wpisz pięć siódemek bez żadnych odstępów - inaczej wiadomość nie zostanie wysłana.
Partnerzy:
Kredyt-konsolidacyjny.org
Kredyty przez internet
Bankier.pl
^