? Kredyty gotówkowe Gold Finance, Eurobank, Credit Agricole, Millennium | Bankoskop - Portal Kredytowy Ważne!

Drogi czytelniku: witryna bankoskop.pl celem poprawnego funkcjonowania wykorzystuje tzw pliki cookies, które przechowują informacje na Twoim komputerze.
Ich rola w naszej witrynie sprowadza się głównie do gromadzenia statystyk odwiedzin oraz sporadycznie do celów reklamowych i informacyjnych. Więcej w naszej polityce prywatności

Kredyty gotówkowe - przegląd kredytów gotówkowych i pożyczek konsumpcyjnych. Najczęściej wybierane internetowe kredyty gotówkowe, pełne opisy warunków kredytowania, forularze kontaktowe i wnoski kredytowe. Porównania najpopularniejszych kredytów gotówkowych, porady, opinie, koszty uzyskania kredytów. Wybierz najlepszy kredyt dla siebie a wypełnienie formularza kontaktowego czy wniosku kredytowego zajmie tylko kilka chwil. Dodatkowe środki finansowe jeszcze nigdy nie były tak łatwo osiągalne.


Porównanie
kredytów mieszkaniowych

Porównanie
kredytów gotówkowych          Konta, kredyty, lokaty          Rachunki, kredyty firmowe          Partnerzylogo logo
logo logo
logo logo
logo logo
logo logo
logo logo

      » Portal bankowy
      » Kredyty na dowód

          Ranking
 Aktualny ranking kredytów gotówkowych - 2014:

         

Kredyty gotówkowe

    >> Strona 1 [ Strona 2 ] >> Strona 3                                           >> Porównanie kredytów
Kredyt gotówkowy
Gold Finance
logo
Szczegółowy opis

Formularz kontaktowy
Krótki opis:
 • decyzja już w 15 minut
 • elastyczny okres od 3 do 84 miesięcy
 • kwota aż do 100 tys. zł
 • gwarancja niskiej ratyKredyt gotówkowy
Eurobank
logo
Szczegółowy opis

Formularz kontaktowy
Krótki opis:
 • promocja - kredyt lekki w spłącie - oprocentowanie obniżone do 7% dla kredytów do 6 000 zł (promocja trwa do 31.05.2010)
 • możesz dopasować okres spłacania kredytu do Twoich potrzeb okres kredytowania od 3 do 60 miesięcy
 • jeżeli wziąłeś już kredyt i spłacałeś go terminowo, możesz uzyskać kredyt (do kwoty 20 000 zł) tylko na podstawie dowodu osobistego i jednego dokumentu potwierdzającego dochód
 • przeznaczenie kredytu na dowolny wybrany cel
 • wysoka maksymalna kwota kredytu - aż do 60 000 zł
 • dobry kredyt zima spi - zacznij spłacać raty nawet za 3 miesiace
 • kredyt dostępny bez wychodzenia z domu
 • ofertę kredytowa otrzymasz niezwłocznie po wysłaniu wniosku online
 • bez poręczycieli i innych zabezpieczeń spłaty kredytu
 • możliwość skorzystania z atrakcyjnych ubezpieczeń na wypadek nieprzewidzianych sytuacji
 • brak opłat za rozpatrzenie wniosku
 • możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowych opłat
 • stała miesięczna rata kredytu
 • eurobank wspiera akcję Dokumenty Zastrzeżone organizowaną przez Związków Banków Polskich

Kredyt gotówkowy Eurobanku jest przez większosć internautów postrzegany jako jeden z lepszych produktów bankowych.
Do jego zalet należy zaliczyć szybka procedurę przyznawania kredytów (nawet kilkanascie minut), uproszczone przepisy dotyczace wymaganych dokumentów, spora liczba promocji i możliwosć negocjacji warunków, możliwosć karencji w spłacie kredytu.
Wsród nielicznych wad, najczęsciej słyszy się o nachalnym nagabywaniu kredytobiorców przez pracowników banku, w przypadku wystapienia np niedopłaty.Kredyt gotówkowy
Credit Agricole
                logo
Szczegółowy opis

Formularz kontaktowy
Krótki opis:
 • Teraz, w promocji, możesz skorzystać z pakietu korzyści, w którym zyskujesz: 0% prowizji za udzielnie kredytu gotówkowego - wystarczy, że posiadasz lub otworzysz u nas konto z regularnymi wpływami, bezpłatne e-Konto z licznymi funkcjonalnościami, bezpłatne stałe zlecenia na koncie, w ramach pakietu korzyści możesz także wziąć kredyt samochodowy bez prowizji za jego udzielenie
 • oprocentowanie od 8,99%
 • min. kwota 500 zł, max. 80 000 zł na dowolny cel
 • maksymalny okres kredytowania do 6 lat
 • atrakcyjne dodatkowe pakiety ubezpieczeń dostosowane do Twojego typu dochodówPilna Pożyczka
Bank Millennium
        logo
Szczegółowy opis

Formularz kontaktowy
Krótki opis:
 • W Millennium rozumiemy, jak pilnie możesz potrzebować gotówki.
 • Jeśli masz wydatki, które nie mogą czekać, to jest Bank, który to rozumie - Bank Millennium - Złóż wniosek przez Internet.
 • niska miesięczna rata od 18,36zł*
 • oprocentowanie od 7,90%*
 • możliwosć rozłożenia rat nawet na 72 miesiace
 • również na konsolidację dotychczasowych zobowiazań

Millennium to jeden z większych i bardziej popularnych banków w Polsce z zaawansowanym systemem bankowosci internetowej.
Będac klientem banku pożyczkę można uzyskać nie wychodzac z domu w ciagu kilkunastu minut (zależne oczywiscie od aktualnego trendu gospodarczego).
I na tym kończa się chyba zalety tego produktu bakowego. Ciężko jest znalezć osobę, która byłaby zadowolona z zaciagniętej pożyczki gotówkowej w Millennium.
Będac nawet wieloletnim klientem banku otrzymuje się warunki gorsze niż możnaby uzyskać w innych bankach, możliwosci negocjacji sa jedynie iluzoryczne i, co chyba najgorsze ze wszystkiego, nie ma możliwosci uzyskania chociażby jednomiesięcznej karencji w spłacie kredytu nawet po kilku latach terminowego i sumiennego spłacania rat.
Dodatkowo kompetencje pracowników zajmujacych się obsługa klientów w licznych, rozsianych po całym kraju, "placówkach" jest zdecydowanie poniżej sredniej, a centralizacja władzy decyzyjnej banku (wszystko musi przejsc przez siedzibę główna, gdyż pracownicy placówek nie maja odpowiednich uprawnień) owocuje bardzo długim okresem załatwiania jakichkolwiek formlnosci.


>> Strona 1 [ Strona 2 ] >> Strona 3                                           >> Porównanie kredytów
         

Kredyty gotówkowe - porady

KREDYT GOTÓWKOWY

Aby spełnić własne marzenia

Kredyt gotówkowy jak większosć kredytów podnosi nasza płynnosć i elastycznosć finansowa, dzięki czemu nasze marzenia staja się dostępne na wyciagnięcie ręki.

Kredyt gotówkowy to bezposrednie przekazanie/przelanie na rachunek bankowy okreslonej sumy pieniędzy. Kredyt to głównie produkt bankowy, jednak w ostatnich latach pojawiło się sporo firm i instytucji finansowych majacych w swojej ofercie kredyty.
Sama procedura wnioskowania i przyznawania kredytów gotówkowych jest bardzo prosta, a ilosć wymaganych dokumentów ograniczona do minimum. Klienci ubiegajacy się o kredyt musza wypełnić wniosek zawierajacy podstawowe dane dotyczace zródla i wysokosci uzyskiwanych dochodów. Na podstawie tych danych obliczana jest tzw. zdolnosć kredytowa kredytobiorcy. W przeciwieństwie do pozostałych typów kredytów przy ubieganiu się o kredyt gotówkowy nie jest wymagany ani poręczyciel ani własny wkład pieniężny. Po wstępnym przeanalizowaniu wniosku kredytowego wnioskodawca otrzymuje pozytywna lub negatywna decyzję, natomiast kwota kredytu wypłacana jest albo w formie gotówkowej (do ręki, przy okienku w banku) lub bezgotówkowej przelewem na konto bankowe.

Decydujac się na konkretny kredyt gotówkowy i udzielajacy go bank należy wziasć pod uwagę następujace kryteria:

 • Oprocentowanie nominalne kredytu
 • Dostępne okresy spłaty
 • Dodatkowe koszty okołokredytowe
 • Ewentualnie wymagane dodatkowe ubezpieczenia kredytu

Okres spłaty kredytu,a co za tym idzie, wysokosć miesięcznych rat zależna jest od kredytobiorcy, jego możliwosci finansowych (czyli tzw. zdolnosci kredytowej) oraz od aktualnego trendu gospodarczego i aktualnej oferty danego banku. System spłacania rat może zostać indywidualnie ustalony na wniosek kredytobiorcy; w większosci banków do wyboru mamy raty stałe badz malejace, odroczenie w spłacie pierwszej raty, karencja w spłace rat (tzw. wakacje kredytowe).

Kredyt gotówkowy daje nam wspaniałe możliwosci pozyskania sporej gotówki w bardzo krótkim czasie. Zwłaszcza w okresie przedswiatecznym czy urlopowym kiedy to gotówki nigdy nie jest za wiele kredyt gotówkowy staje się idealnym i prostym rozwiazaniem na tego typu sytuacje.

Kredyty dla ludzi zadłużonych figurujacych w BIK.

Wchodzac po raz pierwszy w pętlę kredytowa rzadko kto mysli o krańcowych konsekwencjach takiej decyzji.
Pierwszy kredyt
Decyzja o zawarciu swojej pierwszej umowy kredytowej jest zawsze najtrudniejsza. Jeden drobny podpis na umowie zmienia diametralnie nasze życie. Stajemy się od tej pory niewolnikami comiesięcznej rutyny ratalnej. Fakt, na poczatku otrzymujemy spory zastrzyk gotówki, jednak zazwyczaj kredyty zaciaga się z mysla o skonsumowaniu ich w dosć krótkim czasie. Pieniadze szybko się rozchodza, niestety raty trzeba dalej splacać. Zwykle nie ma z tym problemu - pracujemy, mamy mniejsze badz wieksze dochody, w przypadku chwilowych trudnosci finansowych prosimy o pomoc rodzinę czy przyjaciól i w jakims tam stopniu udaje nam się zwiazać koniec z koncem.
Problem zaczyna pojawiać się, gdy majac trudnosci ze splata zaciagniętego już kredytu decydujemy się "uleczyć" sytuację biorac kolejna pożyczkę gotówkowa. Tutaj pętla kredytowa zaczyna zataczać kolo. Pieniadze z drugiego kredytu, które miały spłacić ten pierwszy zostaja skonsumowane, natomiast kredytobiorca ma już do splaty nie jedna, a dwie raty miesięcznie. Nie trudno jest domysleć się, że każdy następny kredyt tylko pogarsza sytuację.
Konsolidacja kredytów - oddłużenie
Gdy dotarlismy do momentu, że mamy "na karku" już kilka kredytów, spłacamy je jednak w miarę regularnie, ale obciażaja budżet domowy prawie w 100% i wkrótce nie damy rady regulować należnosci na czas, należy poważnie rozważyć skonsolidowanie naszych zobowiazań.
W tym momencie należy zaznaczyć, że konsolidacja kredytów to bardzo korzystny dla kredytobiorców produkt, jednak ma sens tylko, jesli mamy możliwosć zabezpieczyć taki kredyt nieruchomoscia.
Konsolidacja kredytem gotówkowym ma wiele ograniczeń: suma konsolidowanych kredytów jest stosunkowo niska, wymagana jest w miarę wysoka zdolnosć kredytowa, oprocentowanie jest na poziomie zwykłych kredytów gotówkowych.
Konsolidacja pożyczka hipoteczna z drugiej strony, z punktu widzenia dłużnika, oferuje zdecydowanie lepsze perspektywy wyjscia z kłopotów finansowych. Przede wszystkim maksymalna kwota o jaka możemy się starać zależy od wartosci nieruchomosci (nawet do 80%), okres na jaki możemy taki kredyt rozłożyć sięga kilkudziesięciu lat, oprocentowanie jest dużo korzystniejsze niż przy kredycie gotówkowym oraz nasza zdolnosć kredytowa ma dla banku mniejsze znaczenie. Do minusów tego typu kredytów zaliczyć należy po pierwsze spora ilosć dokumentów wymaganych przez banki (w tylu egzemplarzach w ilu bankach składamy wnioski) a co za tym idzie długi okres rozpatrywania wniosku; po drugie, i ważniejsze, musimy posiadać własna nieruchomosć. Sprawa hipoteki, jesli takowej nie posiadamy badz posiadamy ale jest już obciażona innym kredytem, jest w miarę łatwa do obejscia - wystarczy poprosić osoby z kręgu zaufanych (rodziców, rodzeństwo, bliskich przyjaciół, często spotyka się również oferty zupełnie obcych nam ludzi użyczajacych własnej nieruchomosci celem zabezpieczenia cudzych kredytów) o współuczestnictwo w kredycie lub zwyczajne udostępnienie zabezpieczenia na własnej hipotece - tzw. poręczenie osoby trzeciej.
Zadłużeni figurujacy w BIK-u, z zajęciami komorniczymi
Jesli, przy wystapieniu pierwszych objawów kryzysu finansowego, nie zareagujemy odpowiednio szybko i nasze zaległosci urosna do tego stopnia, że spowoduja wystapienie banku na drogę sadowa, a co za tym pociaga nałożenie zajęć komorniczych sytuacja wyglada bardzo ciężko. Uzyskanie kolejnego kredytu w banku na własne nazwisko jest praktycznie niemożliwa. Pozostaja nam tylko radykalne rozwiazania.
Provident
Jest to instytucja finansowa cieszaca się zupełnie bezpodstawnie zła sława. Jej zalety to przede wszystkim udzielanie kredytów praktycznie każdej osobie, bez sprawdzania jej przeszłosci kredytowej, na dowód i oswiadczenie o dochodach. Do wad takiego rozwiazania zalicza się wyższe, niż w bankach, oprocentowanie oraz stosunkowo niskie kwoty możliwych do uzyskania kredytów tzw. chwilówki. Jest to wręcz idealne rozwiazanie dla osób bezrobotnych, które z dnia na dzień straciły pracę i zostały bez dochodów ale z kredytami do spłacania.
Kredyty prywatne, pożyczki społecznosciowe
Wsród tego typu rozwiazań, na polskim rynku, prym wiedzie firma Kokos.pl. Cała istota pożyczek prywatnych polega na zawieraniu umowy kredytowej jednej osoby prywatnej z druga bez posrednictwa żadnego banku a pieczę nad bezpieczeństwem i przestrzeganiem przepisów prawa sprawuje zaawansowany system internetowy. Użytkownicy tego systemu kredytów prywatnych dziela się na dwie grupy: inwestorów i klientów. Klient po zarejestrowaniu się w serwisie ogłasza zapotrzebowanie na pewna ilosć gotówki a inwestorzy składaja mu swoje oferty. W serwisie istnieje duża możliwosć negocjacji oprocentowania, okresy kredytowania, kwoty kredytu, dodatkowych zabezpieczeń (np. samochód), wszystko zależy od dobrej woli obu stron. Kredytobiorcy otrzymuja gotówkę i jak w przypadku zwykłego kredytu bankowego spłacaja ja w miesięcznych ratach; natomiast inwestorzy od uzyskanych w wyniku umowy dochodów (oprocentowanie kredytu) musza zapłacić podatek dochodowy - wszystko zgodnie z prawem.
Niezależni internetowi doradcy finansowi
Przede wszystkim prosimy nie mylić tego pojęcia z uznanymi na rynku, nie tylko polskim, firmami doradczymi jak np Open Finance, Gold Finance, Money Expert czy Expander.
Mowa tutaj o często spotykanych w internecie niezależnych prywatnych doradcach finansowych oferujacych załatwienie kredytów klientom wielokrotnie odrzucanym przez banki.
Jesli zdecydujemy się na skorzystanie z tego typu usługi zalecamy zastosowanie następujacych srodków ostrożnosci:
 • korespondencja mailowa lub telefoniczna dotyczyć powinna tylko i wyłacznie spraw informacyjnych, ewentualnie umówienia spotkania osobistego,
 • pod żadnym pozorem nie należy wysyłać takiej osobie skanów dokumentów osobistych!
 • żaden prawdziwy i sumienny doradca nie żada zaliczki na swoje usługi - jesli spotykamy się z taka sytuacja należy odmówić i ewentualnie zgłosić zaistniała sytuację na Policję,
 • wszelkie szczegółowe ustalenia współpracy należy uzgadniać tylko i wyłacznie osobiscie z doradca po potwierdzeniu jego kompetencji i prawa do swiadczenia tego typu usług,
 • to, że znalezlismy się w trudnej sytuacji finansowej nie zwalnia nas z zachowania trzezwego myslenia i zdrowego rozsadku gdyż naciagaczy, liczacych na ludzka naiwnosć i desperację, na tym polu nie brakuje.


          Informacje    » Wykaz bankow i instytucji
» Alior Bank
» Konto osobiste
» Rachunek firmowy
» BGZ Bank
» Karta kredytowa
» Kredyt gotowkowy
» Kredyt mieszkaniowy
» "Rodzina na swoim"
» Pozyczka hipoteczna
» Kredyt konsolidacyjny
» BNP Paribas Fortis
» Konto osobiste
» BPH SA
» Kredyt gotowkowy
» Kredyt mieszkaniowy
» "Rodzina na swoim"
» Kredyt konsolidacyjny
» Kredyt refinansowy
» BRE Bank
» BRE Leasing
» BZ WBK
» BZ WBK konto osobiste
» Citi Handlowy
» CitiKonto osobiste
» Konto oszczednosciowe
» Karta kredytowa
» Citi Finantial pozyczka
» Kredyt mieszkaniowy
» Rachunek firmowy
» Kredyt dla firm
» DB Bank
» Konto osobiste
» Kredyt konsolidacyjny
» kredyt samochodowy
» GETIN Bank
» Kredyt mieszkaniowy
» Kredyt mieszkaniowy z dopł.
» Pożyczka hipoteczna
» Kredyt konsolidacyjny
» Kredyt dla firm
» Eurobank
» Kredyt gotowkowy
» Expander
» Kredyt mieszkaniowy
» Kredyt konsolidacyjny
» Kredyt refinansowy
» Fundusz inwestycyjny
» Lokaty
» Lokata strukturyzowana
» Getin Bank
» Rachunek firmowy
» Kredyt dla firm
» Gold Finance
» Kredyt gotowkowy
» Kredyt mieszkaniowy
» Kredyt konsolidacyjny
» Kredyt refinansowy
» Fundusz inwestycyjny
» Lokata
» Lokata strukturyzowana
» Leasing
» HSBC Bank
» Rachunek firmowy
» ING Bank Slaski
» Konto osobiste
» Konto młodzieżowe
» Kredyt mieszkaniowy
» Kredyt konsolidacyjny
» Kredyt refinansowy
» Rachunek firmowy
» Inteligo
» Konto osobiste
» Rachunek firmowy
» Invigo
» Kredyty mieszkaniowe
» Kokos.pl
» Pozyczka gotowkowa
» Credit Agricole
» e-Konto osobiste
» Konta młodzieżowe
» Karta kredytowa
» Kredyt gotowkowy
» Kredyt mieszkaniowy
» Pożyczka hipoteczna
» Kredyt samochodowy
» mBank
» eKonto osobiste
» izzyKonto młodzieżowe
» Karta kredytowa
» Kredyt odnawialny
» Kredyt gotowkowy
» mPlan mieszkaniowy
» Kredyt samochodowy
» mBiznes rachunek
» Millennium Bank
» Konto osobiste
» Konto student
» Karta kredytowa
» Pilna pozyczka got.
» Kredyt mieszkaniowy
» Pozyczka hipoteczna got.
» Kredyt konsolidacyjny
» MultiBank
» MultiKonto osobiste
» MultiKonto mlodz. "jestem"
» MultiMax konto oszcz.
» MultiKonto Business
» Karta kredytowa
» MultiPlan mieszkaniowy
» Noble Bank
» Konto oszczednosciowe
» Lokata
» Lokaty strukturyzowane
» Open Finance
» Kredyt mieszkaniowy
» Fundusz inwestycyjny
» Lokata on-line
» PKO Bank Polski
» Max Pozyczka
» Kredyt mieszkaniowy
» Kredyt mieszkaniowy z dopł.
» Pozyczka hipoteczna
» Kredyt konsolidacyjny
» Pocztowy Bank
» Konto osobiste
» Kredyt gotowkowy RAZDWA
» Kredyt mieszkaniowy
» "Rodzina na swoim"
» Pozyczka hipoteczna
» Lokaty
» Santander Bank
» Kredyt samochodowy
» Toyota Bank
» Konto osobiste
» Konto hybrydowe oszcz.
» Lokaty
» Rachunek firmowy
» Karty kredytowe
» Volkswagen Bank
» E-direct konto osobiste
» Plus konto oszcz.
» Biznes rach. firmowy
    » bez BIKu
    » Porady kredytowe
    » Finanse Osobiste
    » Gielda
    » Pieniadze
    » Podatki
    » Prawo Pracy
    » Rynek Walutowy
    » Ubezpieczenia

          Poradniki    » ABC Funduszy Inwestycyjnych
    » ABC Oszczedzania

          Doradztwo   » Doradztwo inwestycyjne
   » Doradztwo kredytowe
   » Doradztwo prawne

          Partnerzylogo logo
logo
logo
logo logo
logo logo
logo logo
logo logo
logo logo
logo logo
logo logo
logo logo
logo logo

» Strona główna         » Konta osobiste         » Konta firmowe         » Kredyty mieszkaniowe         » Konta młodzieżowe         » Kontakt         » Mapa strony