...sprawdź swoją zdolność kredytową bez wychodzenia z domu
Najlepsze konta młodzieżowe - Sierpien 2021.
        Konto osobiste to usługa finansowa bez której trudno wyobrazić sobie noramlne funkcjonowanie w dzisiejszym świecie. Odmiana konta osobistego skerowana do osób przed 26 rokiem życia to właśnie konto młodzieżowe.
Ustawianie się w kolejkach do okienek w placówkach banków aby złożyć wniosek o założenie konta bankowego dawno już odeszło do lamusa a preferowaną metodą wnioskowania o założenie rachunku bankowego jest kontakt pośredni za pomocą nowoczesnych mediów takich jak internet - zwłaszcza teraz, w okresie pendemii.

        Poniżej prezentujemy oferty kont młodzieżowych i osobistych najczęściej wybieranych przez klientów poszukujących ofert w internecie, wraz z prostym mechanizmem kontaktu - wystarczy 'kliknąć' w interesującą nas ofertę a system automatycznie przeniesie Państwa do odpowiedniego formularza do kontaktu z przedstawicielem wybranego banku.
mBank - eKonto możliwości
(dla młodych 13-24 lata)
> 0 zł za prowadzenie konta
> 0 zł karta z Twoim zdjęciem
> 0 zł za przelewy internetowe
> 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów
w Polsce i za granicą
Getin Bank - konto proste zasady
(18 - 26 lat)
> brak opłatyza prowadzenie konta
> 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
> dzięki karcie debetowej z wizerunkiem Mistrzowskiej Riven
zyskujesz dostęp do benefitów w programie MasterCard
Bezcenne Chwile przygotowanych specjalnie dla graczy
Alior Bank - konto dla młodych
> 0 zł za założenie i prowadzenie konta (18-26 lat)
> 0 zł za kartę dla aktywnych
> 0 zł za przelewy internetowe w PLN
> 10 korzyści do wyboru

Bank Pekao - konto przekorzystne dla młodych
> 100zł premii za otwarcie konta online i spełnienie warunków aktywności
> 0 zł za prowadzenie konta
> 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie
> 0 zł za obsługę karty wielowalutowej do konta
>0 zł za przelewy krajowe przez internet
> 0 zł za prowadzenie Eurokont Walutowych
Santander - konto jakie chcę dla młodych
> do 200 zł na zakupy z elektroniczną kartą podarunkową
> 50 zł za polecenie konta
> 1% na lokacie mobilnej
> do 300 zł zwrotu za rachunki rocznie

Pozostałe godne uwagi konta osobiste

       Poniżej inne ciekawe oferty kont osobistych, których otwarcie bezproblemowo załatwimy przez internet.
KONTO OSOBISTE
Dzisejsze konta osobiste oferują więcej

   W dawnych czasach wszelkie transakcje finansowe dokonywane były w formie gotówkowej. Nie do pomyślenia było aby czynsz, opłaty za wodę, prąd czy auto oraz inne należności regulować w inny sposób niż fizycznie, przy okienku za pomocą gotówki.

   Obecnie cała istota funkcjonowania banków i ich kapitałów opiera się głównie na nowoczesnych kotach osobistych. Większość ludzi nie wyobraża sobie dzisiaj funkcjonowania w społeczeństwie XXI-go wieku bez dostępu do takiego konta. Dzisiejsze konta osobiste daja swoim właścicielom znacznie więcej niż tylko bezpieczne przechowywanie gotówki w banku. Wraz z kontem osobistym mamy do dyspozycji wiele funkcji i udogodnień, z których najważniejsze to dostęp do bankowości internetowej oraz komfort i elastyczność jaka wynika z powiązanych z kontem osobistym kart kredytowych.

   Historia konta osobistego sięga 1906 roku, kiedy to mały szwajcarski bank po raz pierwszy w dziejach bankowości zaproponował, co prawda wąskiej i selektywnie dobranej grupie klientów, taki rodzaj konta.

   Przez kredyt mieszkaniowy (budowlany, hipoteczny) - finansowanie zewnętrzne - rozumiemy sfinansowanie: budowy budynków, zakupu nieruchomości z rynku pierwotnego bądź wtórnego, zakupu działek budowlanych, rolnych czy też innych, oraz pozostałych kosztów budwlanych takich jak np. remont domu. Wkład własny to zgromadzone oszczędności ale również i zakupione materiały budowlane czy chociażby wartosć posiadanej działki budowlanej. Będac posiadaczem konta osobistego mamy możliwosć otrzymywania wynagrodzenia bezposrednio na konto, możemy dokonywać przelewów, zlecić bankowi dokonywania stałych, np. comiesięcznych przelewów oraz wielu innych udogodnień.

   Zwracaj uwagę na opłaty za prowadzenie konta

   Dzięki kontom osobistym oszczędzamy dużo czasu i pieniędzy jednak w zamian ponosimy koszty zwiazane z opłatami za prowadzenie rachunku. Z tego powodu warto od czasu do czasu prześledzić oferty innych banków niż nasz; okazać się bowiem może, że nasza wiernosć wobec dotychczasowego banku przynosi nam straty pieniężne. Oprócz kosztów związanych z prowadzeniem rachunku ważnym paramtrem wpływajacym na ocenę konta osobistego są koszty związane z podejmowaniem gotówki z bankomatów, czy to należacych do sieci macierzystej, czy też do sieci partnerskiej banku.
Sprawa wyboru odpowiedniego konta osobistego może przyprawić o bół glowy. Podobnie jak wsród setek ofert operatorów telefonii komórkowej, tak i w przypadku kont osobistych banki prześcigaja się w pozyskiwaniu nowych klientów ogłasząjac co chwilę coraz to bardziej zmyślne kampanie promocyjne. Bardzo trudno jest mieć przejrzysty poglad na rynek kont osobistych, zwłaszcza w segmencie intenetowych kont online, spora liczba ukrytych kosztów pobocznych utrudnia wybranie odpowiedniego dla siebie produktu.
Zagłębiając się w setki ofert zapewniających "darmowe" prowadzenie rachunku dostrzegamy, że takie rozwiazania bardzo często uzależnione są na przykład od utrzymania na koncie wysokiego comiesięcznego salda. Przy takiech zawiłościach związanych z wyborem odpowiedniego konta pomocne mogą okazać się liczne testy i badania marketingowe. Jesli na podstawie takich plebiscytów zdecydujemy się na zwycięzcę, możemy mieć prawie stuprocentowa pewnosć, że dokonaliśmy trafnego wyboru.

   Zalecane parametry kont osobistych:

    bezproblemowe, szybkie, bezpieczne i tanie przelewy
    możliwość definiowania stałych zleceń przelewów
    dostęp do bankowosci internetowej + prosta obsługa interfejsu
    możliwość powiazania konta z kartami kredytowymi
    oprocentowanie zgromadzonych środków
    brak opłat przy podejmowaniu gotówki z bankomatów
Masz pytania - skontaktuj się z nami.


   Wypełnij wszystkie pola formularza kontaktowego a Twoja wiadomość zostanie wysłana.
   Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem w polu oznaczonym 'Kod' wpisz pięć siódemek bez żadnych odstępów - inaczej wiadomość nie zostanie wysłana.
Partnerzy:
Kredyt-konsolidacyjny.org
Kredyty przez internet
Bankier.pl
^